top of page
7CI GROUP

Дивіться самі.

Інноваційність — це друге ім’я компанії: ми володіємо технічними рішеннями та найсучаснішими знаннями для досягення досконалого довгострокового результату. Наші замовники гідні найкращого, і ми не можемо дозволити собі працювати за іншими правилами.

 

Із замовниками ми вибудовуємо партнерські відносини — не на словах, а на ділі. Навіть після завершення будівництва ми залишаємося добрими партнерами і продовжуємо співпрацювати — це наше кредо.

 

Завдяки прагненню до лідерства, невпинному самовдосконаленню й інноваційності, зокрема й завдяки застосуванню автоматизованої системи управління будівельними проектами програмного продукту Microsoft Project, програма допомагає керівникові проекту правильно розподілити час і необхідні ресурси, в тому числі людські. Ми зуміли подолати одвічну проблему будівельних компаній — недотримання строків здавання об’єктів.

 

А замовник, де б він не знаходився, може спостерігати за реалізацією проекту в режимі online. У такій прозорості наша відмінність від багатьох інших компаній подібного профілю.

Ми невпинно розвиваємося. В сучасному світі, як писав Льюїс Керолл у своїй «Алісі», потрібно бігти все швидше і швидше лише для того, щоб лишатися на місці. Ми не зупиняємося ні на мить, тому і стали у 2017 році співзасновником школи управління будівельними проектами PRO PM Construction, де навчають найсучаснішим передовим світовим практикам з управління проектами. Компанія пишається своєю участю у створенні школи і залишається її найактивнішим учасником.

Запорукою успіху 7CI Group, крім перелічених якостей, є також сильна, згуртована й мотивована команда однодумців, котрі люблять справу, яку роблять, і поділяють спільні цінності, серед яких відповідальність кожного за свою ділянку для цілковитої злагодженості в роботі всієї команди, стовідсоткове дотримання строків виконання замовлення, незмінно висока якість робіт, партнерські відносини із замовником.

З таким підходом і такою командою для нас немає нічого неможливого.

НЕРЕАЛЬНЕ РОБИМО МОЖЛИВИМ!

МИ ЗНАЄМО ШЛЯХ ВІД НАЙСМІЛИВІШИХ ІДЕЙ ДО НАДІЙНИХ РІШЕНЬ

7CI Group — група будівельних компаній на ринку України і Європи з бездоганною репутацією, що напрацьовувалася копіткою працею упродовж 10 років існування.

Ми пропонуємо проектування і будівництво:

- промислово-виробничих об’єктів;

- великих готельних комплексів;

- бізнес-центрів;

- офісних приміщень;

- сучасних медичних центрів;

- автосалонів;

- торговельно-розважальних центрів.

Чому проектування й будівництво таких великих об’єктів варто доручити саме 7CI Group?

bottom of page