top of page

ТРЕНДИ В РЕАЛІЗАЦІЇ

ІНВЕСТИЦІЙНО-БУДІВЕЛЬНИХ ПРОЕКТІВ.

"Зміни - закон життя. І ті, хто дивиться тільки в минуле або тільки на сьогодення, безперечно - пропустять майбутнє." 

Джон Ф. Кеннеді

Компанії, які не помічають сучасних світових трендів, рано чи пізно будуть не помічені клієнтами ринку.

Саме тому, 7CI Group приділяє чимало уваги вивченню сучасних трендів в будівництві та в управлінні інвестиційно-будівельними проектами, якими хочемо поділитися з Вами:

1. Digital-трансформація при реалізації інвестиційно-будівельних проектів, що суттєво збільшує масштабність компанії та швидкість реалізації проектів.

1.1. BIM (Building Information Modeling).
Інформаційне моделювання споруд створює можливість об’єднувати в єдиному інформаційному просторі всі дані інформаційної моделі об’єкту, що дозволяє ефективно і просто керувати змінами та враховує найголовніше в будівельному проекті - колаборацію.

1.2. Cloud.
Хмарна технологія, що підвищує мобільність в управлінні проектом та надає можливість доступу до інформації стосовно проекту для прийняття управлінських рішень, з будь-якої точки світу.

1.3. Автоматизована система управління проектами надає будівельній компанії такі головні переваги як: гарантія строків та прозорість в реалізації проекту, ефективне використання ресурсів проекту та ефективна робота в команді; покращує комунікацію, спільну роботу над задачами, інформує всіх учасників проекту в режимі online про зміни в реалізації проекту.

1.4. VR (Virtual reality) and AR (Augmented Reality).
Як правило, в будівництві клієнтам надаються оновлення проекту за допомогою фотографій і екскурсій на місці. Епоха віртуальної реальності тільки починається. У 2018 році планується оцінка ефективності використання VR. Це може забезпечити точні вимірювання і знизити ризик помилок.

1.5. Drones.
Дані, зібрані в кадрі, можуть використовуватися для аналізу ходу проекту, повідомляючи про зміни і оновлення проекту клієнтам, а також відстежуючи і перевіряючи робочі місця.


2. Green construction.
Зелене будівництво. Найбільш поширеними стандартами зеленого будівництва в світі визнаються американські стандарти LEED, британські BREEAM та німецькі DGNB. 
Зелене будівництво забезпечує зниження впливу на навколишнє середовище, менший рівень споживання енергії та природних ресурсів протягом усього життєвого циклу будинку й одночасно з цим збільшує комфорт для мешканців будівлі.

3. Інновації в технології виконання будівельних робіт.


3.1. 3D принтер. 

Економить багато часу, збільшує швидкість реалізації будівельного проекту та відкриває нові можливості створення архітектурних форм.

3.2. Модульні будівлі.
Можливість розробки будівельної конструкції за межами майданчика, а потім транспортування її на бажану ділянку без шкоди для якості. Робота виконується за менший час, без зміни якості в будівельних матеріалах.

3.3. Роботи.
Проблема, з якою стикається будівництво, - це нестача робочої сили. Наприклад, за даними Бюро статистики праці США, в цьому році
майже 200 000 робочих місць в будівельній сфері, залишилися незаповненими в Штатах. Необхідність роботів для заповнення цієї прогалини є важливим кроком на шляху підвищення продуктивності в галузі.

bottom of page