top of page

СПІВПРАЦЯ З НІМЕЦЬКОЮ

ФЕДЕРАЛЬНОЮ КОМПАНІЄЮ GIZ.

Компанія 7CI Group співпрацює з німецькою федеральною компанією GIZ  з 2017 року. За цей час було укладено контрактів з реконструкції будівель у Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій області зі строком виконання до 2019 року включно. 

Чому ми так цінуємо проекти GIZ та що вони для нас значать?

  • Це можливість безперервного навчання європейським стандартам в будівництві у найкращих технічних консультантів, експертів в будівництві та проектуванні компаній Delta (Австрія) http://www.delta.at/ru/, O.L.T. Consult Gmbh (Німеччина)  http://www.olt-consult.com, M-G-H engineers + architects GmbH (Німеччина) mhttp://www.m-g-h.de

  • Це можливість бути частиною проектів зі створення принципово нових умов навчання для школярів, принципово нових умов проживання для мешканців інтернатів, притулків, дитячих лікувальних закладів.  Саме тих закладів, яким протягом тривалого строку не надавалося ніякої підтримки з боку держави, і які були у стані близькому до закриття у зв’язку з непридатністю до навчання, лікування або проживання.

  • Це можливість виконувати технічно цікаві проекти з реконструкції відповідно до європейських будівельних норм та правил; 

  • Це можливість розробляти та реалізовувати технічні рішення, які повинні відповідати умоваv надійного тривалого функціонування, комфортного та безпечного користування для абсолютно всіх людей, забезпечувати енергоефективність під час експлуатації. 

  • Це можливість виховувати нову культуру організації виконання будівельних робіт та управління проектами. 

В наступних статтях обов’язково поділимося чим принципово відрізняються технічні рішення, принципи організації виконання робіт, прийняття рішень в німецьких проектах та українських проектах. 

bottom of page