top of page

ВІТАЄМО ОНОВЛЕНИЙ ДИЛЕРСЬКИЙ

ЦЕНТР «АВТ БАВАРІЯ КИЇВ» З ВІДКРИТТЯМ

Вітаємо оновлений

дилерський центр

«АВТ Баварія Київ» з відкриттям!

У четвер, 20 вересня, оновлений дилерський центр «АВТ Баварія Київ», що знаходиться за адресою бул. В. Гавела, 4 (раніше бул. І.Лепсе) у Києві, офіційно відкрив двері своїм відвідувачам після реконструкції.

7CI Group забезпечила реконструкцію шоурумів MINI і BMW Motorrad, а також зони СТО.
Специфіка завдання полягала в тому, щоб промислову будівлю (колишній цех), реконструювати в об’єкт комерційної нерухомості класу LUX.

Проект включає в себе:
▪️ Станцію технічного обслуговування;
▪️ Зону прийому автомобільного обслуговування (клієнтську зону);
▪️ Новий, єдиний в Україні шоурум «BMW Motorrad».

В рамках реконструкції було виконано:
▪️ Посилення несучих конструкцій;
▪️ Влаштування консольних монолітних плит перекриття першого поверху;
▪️ Крім загальнобудівельних робіт улаштування металоконструкцій, монолітних робіт, кладки, був виконаний (в побутових приміщеннях) комплекс влаштування інженерних систем електропостачання, вентиляції, кондиціонування, опалення, водопостачання / водовідведення;
▪️ Виконано реконструкцію плоскої покрівлі, а також весь комплекс оздоблювальних робіт.

Інтер'єр салону і станції технічного обслуговування було розроблено
Олександром Дідушком відповідно до норм бренд-бука AWT Bavaria.
Деякі конструктивні елементи промислової будівлі ідеально вписалися в задуманий інтер'єр. Також, головну концепцію було підкреслено керамогранітом, яким були облицьовані підлога і сходи; штукатуркою під бетон, з ефектами золота, іржі, та інших матеріалів.

Вітаємо з відкриттям! Дякуємо нашій команді сильних чоловіків, справжніх професіоналів!
Керівник проекту: Sergey Chuhray;
Інженер контролю якості: Леонид Росинский;
Інженер проекту: Ігор Павлюк;
Спеціаліст по закупкам та логістиці: Алексей Тирон;
Начальник дільниці: Михайло Гергель;
Виконроб: Михайло Крапивний;
Виконроб: Руслан Гончаров.
--------------
«Оновлення дилерського представництва даних марок у Києві підкреслює важливість цього регіону для концерну BMW і сприяє підтримці довгострокових відносин з клієнтами. Упевнений, що відмінне портфоліо наших продукітв та бездоганне дотримання високих стандартів забезпечить нам сильні позиції у цьому регіоні.»,- коментує генеральний директор АВТ Баварія, Олександр Тимофєєв.

Дилерський центр за даною адресою служить прихильникам концерну ось уже понад 20 років та є найпершим офіційним дилерським пунктом АВТ Баварія в Україні. Оновлений центр, крім автомобілів BMW, також спеціалізується на автомобілях MINI, мотоциклах BMW Motorrad і , зрозуміло, на сервісному обслуговуванні, а також ремонті будь-якого рівня складності даних марок. 
«Сервісний центр оснащений новітнім професійним обладнанням і включає більше 15 ремонтних постів для обслуговування різних видів транспортних засобів. Протягом дня він може обслуговувати до 60 одиниць. Ми прагнемо забезпечити преміальний сервіс для кожного клієнта як при продажу, так і при наступних візитах»,- продовжив свою промову пан Тимофєєв на відкритті салону.

bottom of page